Zielony System
ZielonySystem.plCiekawostki › Zombie na fotografii ślubnej

Zombie na fotografii ślubnej

XXI wieku nie wyobrażają sobie ślubu bez odpowiednich pamiątek, które będą im towarzyszyć przez całe wspólne życie. Dlatego właśnie starają się zatrudnić dobrych fotografów ślubnych, którzy pozwolą im zdobyć takie fotografie ślubne, których nie posiada żadna inna .

fotografia ślubna opolskie

fot.http://www.flickr.com

Tak stało się w przypadku jednej z opolskich młodych par, które postanowiły posiadać bardzo oryginalną fotografię ślubną. Z tego powodu nie zdecydowali się na zdjęcia na tle przyrody czy w zabytkowych miejscach, ale w centrum swojego miasta, gdzie razem z przyjaciółmi przebrali się za zombie. Ten nietypowy wybór wzbudził duże zainteresowanie. Jedni pomysł chwalili inni z kolei krytykowali.

Za i przeciw

Jak się okazuje to dla większości Polaków , która ma powodować wzruszenie, przywoływać wzruszające i przyjemne chwile. Taka dla wielu staje się najważniejszą pamiątką. Opolska młoda para chciała jednak wyjść poza schemat i dlatego zdecydowali się przebrać z przyjaciółmi za zombie.

Młoda para ubrana w swoje ślubne stroje ociekała krwią, dzierżąc w rękach piły siekiery lub piły mechaniczne. Fotografia ślubna o tematyce zombie dla niektórych jest ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem. Mało kto jednak rozumiał decyzję tej młodej pary, która powiązała ślub, a więc nowy etap w życiu człowieka, jakieś narodziny czegoś nowego ze śmiercią. Ta decyzja raziła największą liczbę osób.

Dla młodych par fotografia ślubna opolskie staje się sposobem na zyskanie oryginalnej pamiątki. Właśnie dlatego młode pary poszukują oryginalnych tematów, które mogą wykorzystać w swojej fotografii.

Powiązane artykuły
Weselne zapamiętywanie
Weselne zapamiętywanie
Młoda para musi wydać ogromne ilości pieniędzy na to, aby móc świętować... (dalej...)
Weselne koszty
Weselne koszty
W trakcie przygotowania wesela bardzo ważne jest, aby rozsądnie ułożyć budżet... (dalej...)
Czemu wesela są kiczowate?
Czemu wesela są kiczowate?
Ślub to wydarzenie, które posiada szczególna, z góry ustaloną... (dalej...)
Poszukiwany fotograf ślubny!
Poszukiwany fotograf ślubny!
Wiele młodych par poszukuje dobrego fotografa ślubnego. Głównie dlatego,... (dalej...)
Uwiecznij ten ważny dzien - fotografia ślubna
Uwiecznij ten ważny dzien – fotografia ślubna
Przygotowując się do tego bardzo ważnego dnia, należy zadbać o każdy nawet... (dalej...)
Warto poczytać