Zielony System
ZielonySystem.plCiekawostki › W czym są lepsze kobiety, a w czym mężczyźni?

W czym są lepsze kobiety, a w czym mężczyźni?

Są pewne tematy, w których to mężczyźni zdecydowanie wiodą prym. Nie chcę tutaj nikogo obrażać ani umniejszać jego naturalnym predyspozycjom do pojmowania pewnych zagadnień. Jeśli jednak zapytamy pana o , to prędzej nam wyjaśni co to jest niż kobieta. Działa to na podobnej zasadzie w drugą stronę. Wystarczy wziąć taki przykład z życia codziennego pod uwagę. Zapytajmy faceta o orientalną biżuterię dla pań, większość będzie wymyślać coś o dalekim wschodzie itp. Natomiast rzadko się zdarzy, aby któryś z przypadkowo napotkanych panów skrupulatnie wyjaśnił co mamy na myśli. Dlatego ten podział nie obraża żadnej ze stron. Są rzeczy, którymi z reguły interesuje się dana płeć.

i

fitnesska

Mężczyźni lubią motoryzację, mechanikę i różne kwestie z tym związane, więc prędzej naświetlą temat krążący wokół tajemniczej nazwy-tłoczniki. Można powiedzieć, że jest to ich działka, tak jak terenem kobiet, na którym pewnie się czują są kosmetyki i biżuteria. Nie ma co przesadzać i zarzucać sobie braku tolerancji na pewne sprawy. Są takie aspekty w naszym życiu, które z reguły są ściśle przypisane dla danej płci. Oczywiście zachodzą dane zjawiska, w których widzimy że zarówno mężczyźni się odnajdują jak i kobiety, choć raczej nie jesteśmy przekonani co do tego, że to jest ich zawód, który powinni wykonywać. Można tutaj przytoczyć kulturystki jak i projektantów mody. Z założenia pewne dysproporcje są. Natomiast obie płcie starają się tam realizować. Indywidualne przypadki, wyjątki od reguły. Natomiast generalnie rzecz biorąc pewne kanony są zachowywane ze względu na nasze naturalne uwarunkowania. 

Nie każdy potrafi wytłumaczyć co to są tłoczniki. Kobiety rywalizują z mężczyznami na różnym polu. Mechanika obfituje w wiele trudnych pojęć.

Powiązane artykuły
Warto poczytać