Zielony System
ZielonySystem.plCiekawostki › Videofilmowanie pomogło uchwycić złodzieja

Videofilmowanie pomogło uchwycić złodzieja

Młode pary zapraszają gości na swój ślub oraz wesele, aby stali światkami tego wyjątkowego wydarzenia. Gośćmi są najczęściej bliskie im osoby, do których ma się całkowite zaufanie. Czasem jednak na weselach może dojść do kradzieży, za które nie można obwiniać młodych par. Głównie dlatego, że nie wiedzieli, że najbliższa osoba z ich rodziny jest wstanie zrobić coś takiego. Na warszawskim ślubie zarejestrowało jak brat panny młodej okrada zaproszonych gości.

videofilmowanie warszawa

fot.http://weddingspeechesbrotherofthebride.yolasite.com/

Brat w potrzebie

Jak się okazało panny młodej popadł w prawdziwe długi, dlatego postanowił sobie pomóc, okradając zaproszonych gości na weselu swojej siostry. Kamerzysta, który zajmował się videofilmowaniem zauważył, jak brat panny młodej zabiera jednak z kobiet pieniądze, które miała w małej kopertówce. Kamerzysta postanowił pokazać nagrany materiał młodej pannie, aby nie wszczynać zainteresowania wśród innych osób. Pana młoda nie miała pojęcia o tym, że jej może narobić jej tyle wstydu. Dlatego szybko postanowiła ściągnąć go do pokoju i porozmawiać w cztery oczy. Niestety pieniądze znalezione w jego marynarce nie były wyłącznie z torebki z nagrania .

Rozmowa z bratem

W czasie rozmowy panny młodej okazało się, że chłopak popadł w długi. Wiedział, że goście będą mieli przy sobie pieniądze dla młodej pary, dlatego niektórych postanowił okraść. Początkowo nie przyznawał się do winy. Siostra jednak pokazała pana kamerzysty, który zajmował się videofilmowaniem wesela oraz zabawy gości. Brat panny młodej zobaczył , po którym nie mógł już udawać, że jest niewinny.

Jak się okazuje videofilmowanie warszawa czy Śódź może nie tylko nagrać zabawę gości, ale również ich karygodne zachowania. Dlatego każdy złodziej powinien pamiętać, że na weselu oczy gości patrzą mu na ręce.

Powiązane artykuły
Podejmowanie ważnych decyzji dotyczących ślubu
Podejmowanie ważnych decyzji dotyczących ślubu
Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych momentów w życiu.... (dalej...)
Uwiecznij ten ważny dzien - fotografia ślubna
Uwiecznij ten ważny dzien – fotografia ślubna
Przygotowując się do tego bardzo ważnego dnia, należy zadbać o każdy nawet... (dalej...)
Szkolenia BHP - dbanie o bezpieczeństwo pracowników
Szkolenia BHP – dbanie o bezpieczeństwo pracowników
Celem szkolenia jest uzupełnienie jak również aktualizacja wiedzy i umiejętności... (dalej...)
Warto poczytać