Zielony System
ZielonySystem.plRodzinaObyczaje › Ślub a po ślubie…

Ślub a po ślubie…

W dawnych czasach tradycją było zorganizowanie po ślubie hucznego które miało pozostać w pamięci gości przez wiele lat. Polska tradycja nie zginęła do końca mimo tego że już nie wiele osób organizuje wielkie . Jeżeli chcemy wybrać dobrą salę weselną na przykład w Zgierzu mamy do wyboru naprawdę dużo miejsc. Właściwie w każdej mniejszej miejscowości znajdują się miejsca w których możemy znaleźć za dobrą cenę muzykę, catering i miejsce żeby pomieścić setkę gości jak nie więcej. W dwudziestym pierwszym wieku większość z nas raczej nie posiada wystarczająco dużych mieszkań żeby pomieścić wszystkich gości jakie planowałaby zaprosić. Dobrym sposobem jest więc wynajęcie sali weselnej gdzieś niedaleko na przykład w Zgierzu jeżeli ślub odbywa się w pobliskim kościele. Niestety każda taka rodzinna impreza a szczególnie wkroczenie dwójki młodych ludzi na nową wspólną drogę życia jest dużym nadwyrężeniem portfela dla rodziców i samej młodej pary.

Źródło: http://www.eastbaywedding.com

Wesele w starym stylu

Jeszcze kilkanaście lat temu gdy większość społeczeństwa posiadała przynajmniej mały ogródek w którym można było umieścić gości nie było problemem wynajmowanie sali weselnej szczególnie w takich małych miejscowościach jak gdzie bloków w tamtych czasach było niewiele. Tradycje jednak powoli się zmieniają i ludzie raczej organizują małe kameralne przyjęcia w domu niż duże i huczne wesela mimo wszystko sale weselne takie jak ta w Zgierzu cały czas mają całkiem dobry ruch a terminy zamówień na salę są dość długie. Żeby nie czekać i nie odkładać wesela na długi czas po ślubie trzeba się zainteresować takimi szczegółami właściwie zaraz po zaręczynach.

Jeśli jesteś po ślubie z pewnością przyda ci się sala weselna zgierz jest miejscowością gdzie znajdziesz w niej bardzo dobre wyposażenie i smaczne jedzenie oraz dobrą muzykę. Jeżeli zorganizujesz huczne wesele to nikt go nie zapomni a to jedyny taki dzień

Powiązane artykuły
Warto poczytać