Zielony System
ZielonySystem.plRozrywkaPodróże i Sport › Punkt na miarę awansu

Punkt na miarę awansu

Borussia Dortmund jest jedynym zespołem w grupie D Ligi Mistrzów, który nie odniósł jeszcze porażki. Na swoim koncie mają osiem punktów, za dwa zwycięstwa i dwa remisy. W piątej kolejce staną przed szansą wywalczenie awansu do fazy pucharowej. Na wyjeździe zmierzą się z Ajaxem Amsterdam. Wystarczy remis lub skromne zwycięstwo, by niemiecka ekipa uniknęła walki o stawkę w kolejnej rundzie.

przewóz-osób-do-holandii

Fani oglądają wspaniałe spotkania

Borussii w sezonie 2013/2013 przeżyli już wspaniałe chwile. Przed swoją publicznością pokonali Real Madryt, zaś na wyjeździe wywalczyli z nimi remis. Nic dziwnego, że setki fanów Borussii gotowa jest kupić na takie historyczne spotkania. z udziałem tej drużyny pęka w szwach. Gdyby był dwa razy większy, to i tak byłby zapełniony do ostatniego miejsca. Wierni fani nie mogą odpuścić sobie żadnego meczu. Tym bardziej, że istnieje szansa na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Tysiące kibiców już na tygodnie przed spotkaniem zakupiło oraz wynajęło . Mają nadzieję, że znowu zaprezentują się z dobrej strony.

Polski akcent

Warte zauważenia jest to, iż w ekipie z Borussii występuje trzech polskich piłkarzy. Łukasz Piszczek jako obrońca, Jakub Błaszczykowski na pozycji pomocnika oraz Robert Lewandowski jako napastnik. W pierwszym spotkaniu z Ajaxem, trzy punkty drużynie niemieckiej zapewnił Lewandowski. Polscy fani wierzą, że powtórzy ten wyczyn na terenie przeciwnika. Zaś wybierający przewóz osób do Holandii będą świętowali wywalczenie premiowanego miejsca w grupie D. 

Wiadome jest, że przewóz osób do holandii wybierają nie tylko kibice Borussii Dortmund. Czynią to wszyscy fani klubów piłkarskich.

Powiązane artykuły
Jak przebiegła organizacja EURO 2012?
Jak przebiegła organizacja EURO 2012?
Gdańsk, Poznań, Warszawa oraz Wrocław w czasie trwania EURO 2012 były stale... (dalej...)
Wyposażenie obiektów sportowych i dbanie o zdrowie zawodników
Wyposażenie obiektów sportowych i dbanie o zdrowie zawodników
Imprezy sportowe rozgrywane są tylko i wyłącznie na odpowiednio do tego przygotowanych... (dalej...)
Imprezy sportowe i kulturalne w Łodzi
Imprezy sportowe i kulturalne w Łodzi
Z roku na rok w Łodzi dochodzi do coraz większej liczby imprez i koncertów.... (dalej...)
Warto poczytać