Zielony System
ZielonySystem.plCiekawostki › Najdziwniejsze hotele…

Najdziwniejsze hotele…

Czy uwzględnia również te hotele, które słyną z tego, że są .. .dziwne? Należy to sprawdzić.

Baśniowy hotel

Hotel to miejsce z natury szczególne, które zakłada, że jest przestrzenią tymczasową. Niektórzy jednak czynią z jego architektury dzieła sztuki.
Hotel, który z pewnością fascynuje swoim wyglądem jest ten, który znajduje się w Chile w sercu rezerwatu. To budynek, który przypomina górę, po której ścianach spływa wodospad. Do drzwi prowadzi drewniany mostek. Całość scenerii przypomina obrazek z książek dla dzieci – bajkowy klimat jest naprawdę urokliwy.

Gdzie nocuje Królowa Śniegu?

Inny, nietypowy czeka na tych, którzy cenią sobie niskie temperatury. Hotel w Szwecji zaprasza fanów lodu. Cała konstrukcja wykonana jest z lodowych bloków, dlatego latem hotel zwyczajnie się …rozpuszcza. W środku czekają na gości lodowe łóżka, na ktorych ułożone są ciepłe skóry zwierzęce. Każdy, kto zdecyduje się na taki otrzymuje również dodatkową czapkę, rękawiczki i okrycie, które ma chronić go przed zimnem. To chyba oferta dla tych, którzy chcą, by zima trwała cały rok…

porównywarka cen hoteli

Porównywarka cen hoteli zna wszystkie hotele?

Hotel w Lucernie również może być pomięty przez strony internetowe takie jak porównywarka cen hoteli. Ideą hotelu jest stworzenie atmosfery więzienia – okna są więc okratowane, a zamiast wygodnych łóżek w sali wieloosobowej znajdują się skromne prycze. Choć standard mieszkania w takim miejscu jest niższy, cena noclegu z pewnością nie jest niska…

Czy internetowa porównywarka cen hoteli poradzi sobie ze znalezieniem każdego hotelu na świecie, nawet tego, który słynie z tego, że ma ...dziwny wygląd?

Powiązane artykuły
O co musimy zadbać przed wyjazdem na urlop?
O co musimy zadbać przed wyjazdem na urlop?
Każdy z niecierpliwością wyczekuje lata i wyjazdu na upragniony wypoczynek.... (dalej...)
Noclegi to ważna część odpoczynku
Noclegi to ważna część odpoczynku
Ludzie którzy wykonują poważne obowiązki które wymagają pewności... (dalej...)
Wynajęcie noclegu oraz zarządzanie pieniędzmi podczas wypoczynku
Wynajęcie noclegu oraz zarządzanie pieniędzmi podczas wypoczynku
Znając dokładny termin urlopu jaki otrzymamy od pracodawcy, podejmujemy decyzje... (dalej...)
Warto poczytać