Zielony System
ZielonySystem.plRozrywkaPodróże i Sport › Litwa z Aven Travel

Litwa z Aven Travel

Zdjęcie Aven Travel z LitwyPolscy bardzo lubią już utarte szlaki, miejsca o których słyszeli wcześniej i które polecił im ktoś inny. Warto jednak udać się choć od czasu do czasu w miejsce rzadziej wybierane jako cel podróży. nigdy nie była celem wyjazdów z polskich biur podróży, wolimy jechać do Turcji, Egiptu, czy Tunezji i siedzieć przy hotelowym basenie. Dla turystów lubiących odwiedzać miejsca mniej znane przygotowało dwu dniową wycieczkę do Druskiennik na Litwie

Aven Travel proponuje właśnie tą miejscowość nie bez przyczyny. Wilno to także piękne miasto, jednak jest dość mocno „zadeptane” przez turystów z całego świata. Druskienniki z kolei to uzdrowisko. Najważniejszą leczniczą rolę spełniają solanki zawierające związki wapnia, jodu, sodu, potasu, bromu, żelaza i magnezu, a także bezwodniki kwasów siarkowego oraz krzemowego. Jednak nie bez znaczenia jest również lokalizacja tego miasta nad brzegiem Niemna oraz otoczenie ogromnego lasu co powoduje powstanie niezwykle korzystnego mikroklimatu.

Wycieczka z Aven Travel

To biuro podróży wyspecjalizowało się w wycieczkach jedno i dwu dniowych. Wyjazd do Druskiennik to oczywiście wypad z nocowaniem w najnowocześniejszym w rejonie obiekcie senatoryjno-leczniczego – AQUAMENA. Aven Travel za jedynie 179 zł oferuje zwiedzanie Druskiennik z przewodnikiem, 2 godzinny pobyt w parku wodnym, nocleg w 3-gwiazdkowym hotelu, a także zwiedzanie Klasztoru Kamedułów w Wigrach. Cały wyjazd jest także zabezpieczony dzięki ubezpieczeniom Allianz Polska S.A.

Biuro podróży aven travel oferuje także wyjazdy dwu dniowe do Tropical Islands w pobliżu Berlina, Pragi, Popradu i wielu innych ciekawych miejsc na turystycznej mapie Europy.

Powiązane artykuły
Czemu warto wybierać się na rodzinne wycieczki z dziećmi?
Czemu warto wybierać się na rodzinne wycieczki z dziećmi?
Mówi się, że gdy pojawia się w domu małe dziecko, rodzice są ograniczeni... (dalej...)
Poznaj prahistoryczne kopalnie z biurem Aven Travel
Poznaj prahistoryczne kopalnie z biurem Aven Travel
Uważa się, że w Polsce nie było prahistorycznych mieszkańców. Okazuje... (dalej...)
Ciężka praca w hotelu
Ciężka praca w hotelu
Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że praca w hotelu może być... (dalej...)
Kazimierz Dolny - czyli zwiedzamy Polskę z Aven Travel
Kazimierz Dolny – czyli zwiedzamy Polskę z Aven Travel
Jedną z największych oaz artystów, zaraz po Krakowie i Gdańsku, jest... (dalej...)
Warto poczytać