Zielony System
ZielonySystem.plRozrywka › Kto wygra 4 edycję Must Be The Music?

Kto wygra 4 edycję Must Be The Music?

Każdy człowiek potrzebuje rozrywki. Jeszcze do niedawna rozrywką można było nazwać spotkanie w gronie przyjaciół, grę w bingo lub karty, wspólne czytanie poezji, a także łapanie owadów. Dziś jednak wiele osób stara się o nowe wrażenia, które najczęściej oferuje w XXI wieku . Widzowie ów telewizyjnych mają do wyboru ogromną dawkę rozrywki, do której wlicza się również .

zespół-muzyczny

Wygrana

Do programu rozrywkowego Must Be The Music zgłosiła się ogromna liczba osób. Wszyscy kandydaci chcą tylko jednego – wygranej. Niestety póki co nie nikt nie wie, kto może stać się zwycięzcą konkursu. Do tej pory dwa razy wygrał , a raz instrumentalista. Wiele osób stawia na to, że tym razem znów wygra , ponieważ ma on znacznie większą siłę przebicia. Choć może 4 edycja stanie się edycją wokalisty lub , którzy zachwycą nie tylko jury, ale również widzów programu. Póki co należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ do finału jeszcze kilka odcinków programu.

Głosować

Według zasad jury ma największą władzę wyłącznie do momentu wyboru osób, które będą brały udział w pokazach na żywo. Zaprezentują się na nich najlepszej zespoły muzyczne, instrumentaliści oraz wokaliści, którzy zgłosili się do programu w etapie castingowym. Później jednak jury traci swoją władzę, ale zdobywają ja widzowie, którzy głosują na swoich faworytów drogą smsową. To tylko oni zadecydują, kto wygra 4 edycję programu. Dlatego warto głosować!

Solista, jak i zespół muzyczny ma szansę wygrania popularnego programu rozrywkowego. Nie ma w nim żadnych wyróżnień.

Powiązane artykuły
Warto poczytać