Zielony System
ZielonySystem.plRozrywka › Komputer kinem domowym?

Komputer kinem domowym?

Domowa rozrywka od czasu rozwoju ów osobistych skupia się właśnie na tych urządzeniach. Internet jest kolejnym czynnikiem wpływającym na wzrost rekreacyjnych właściwości . W sieci oferowane są przez wszystkie stacje seriale puszczane w ramówce, można także skorzystać z serwisu dającego dostęp do setek tysięcy materiałów wideo. Dlatego właśnie musi czasami spełniać rolę kina domowego.


Odpowiedni i głośniki to podstawa


Obecnie najpopularniejszym rozmiarem monitora jest 19 cali, zdecydowanie wystarcza na przeglądanie Internetu, granie i pracę, jednak jako ekran kina domowego zdecydowanie nie wystarczy. 23 cale to minimum jeśli chodzi o komputerowe . Oglądanie filmów to także odpowiedni dźwięk, w sklepach dostępnych jest wiele zestawów głośników. Najlepiej sprawdzi się zestaw w konfiguracji 5.1 – 5 głośników satelitarnych i 1 subwoofer.


Najlepsze rozwiązanie na odtwarzanie filmów z komputera


W rzeczywistości nic nie zastąpi telewizora, którego można podłączyć do PC-ta i cieszyć się filmami w lepszej jakości. Każda karta graficzna wyprodukowana po 2005 roku ma odpowiednie wyjście. Najlepiej zakupić odpowiedni kabel i na stałe połączyć ze sobą te dwa urządzenia.
 

Powiązane artykuły
Ciąża – najpiękniejszy czas w życiu kobiety
Ciąża – najpiękniejszy czas w życiu kobiety
Nie da się ukryć, iż ciążą jest niezwykle emocjonującym czasem w życiu... (dalej...)
Do czego służą zasilacze?
Do czego służą zasilacze?
Nie każde urządzenie wykorzystuje cały prąd elektryczny po podłączeniu do... (dalej...)
Centrum multimedialne w domowym zaciszu
Centrum multimedialne w domowym zaciszu
Jak stworzyć centrum multimedialne z komputera, który zawsze służył... (dalej...)
Warto poczytać