Zielony System
ZielonySystem.plRodzina › Kobieto, nie zważaj na krzyki i doprowadź do porządku bałagan swojego mężczyzny!

Kobieto, nie zważaj na krzyki i doprowadź do porządku bałagan swojego mężczyzny!

Bałagan jest słowem rodzaju męskiego, co ma również przełożenie na praktyczny wydźwięk tego pojęcia. Okazuje się bowiem, że to głównie mężczyźni mają dość duże problemy z utrzymaniem wokół siebie porządku. To właśnie w ich wykonaniu bałagan osiąga największe rozmiary i wygląda najbardziej twórczo. Niestety, sam najprawdopodobniej nie ma zamiaru ogarniać bałaganu, jaki wokół niego panuje. Tutaj do akcji wkroczyć musi kobieta. Posprzątanie wspólnej kuchni czy sypialni po wyczynach małżonka jest dosyć proste, niestety, sprawa komplikuje się, kiedy należy sprzątnąć rzeczy bardzo osobiste każdego – chociażby same narzędzia. Niestety, tutaj panowie często tracą nerwy i nie chcą już z kobietą współpracować. Są jednak metody, jak w domu posprzątać narzędzia i mimo to, nie zdenerwować mężczyzny. Jednym ze sposobów jest stworzenie typu . Każdy pokocha je od pierwszego wejrzenia.

Sprzątanie w narzędziowni to sama przyjemność

okno, mycie, sprzątanie, porządek, kobieta

fot. http://nancyscleaning.com

Narzędziownia jest miejscem, w którym każdy mężczyzna czuje się jak w domu. Okazuje się, że także kobieta może tak zadbać o to , by jej mężczyzna czuł się tam dobrze. Najwięcej zależy od pozwolenia mężczyźnie samodzielnie działać w danym momencie. On musi wciąż czuć, że to jego własny wybór. Narzędziownia urządzona przez samego faceta może być najbardziej ulubionym jego miejscem w domu. W tym tez momencie kończą się problemy z różnymi narzędziami, które poniewierają się w każdym domu.

Miejsce typu narzędziownia może być pomieszczeniem, w którym każdy mężczyzna kocha przebywać. Warto zachować tam porządek!

Powiązane artykuły
Facet bez kobiety – czyli bałagan w domu
Facet bez kobiety – czyli bałagan w domu
Każdy młody facet posiadający własne cztery kąty w dodatku nie posiadający... (dalej...)
Poznaj prahistoryczne kopalnie z biurem Aven Travel
Poznaj prahistoryczne kopalnie z biurem Aven Travel
Uważa się, że w Polsce nie było prahistorycznych mieszkańców. Okazuje... (dalej...)
Są ludzie, ludziska i parapety
Są ludzie, ludziska i parapety
Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach jesteśmy otwarci na różnorodność... (dalej...)
Warto poczytać