Zielony System
ZielonySystem.plRodzinaObyczaje › Jaki powinien być prezent ślubny?

Jaki powinien być prezent ślubny?

Jak wybrać dobry ? To nie lada problem, ponieważ państwo młodzi coraz częściej urządzają wesele, która ma się zwrócić w kosztach w prezentach. Najczęstszym jest jednak koperta, która zawiera pieniądze na nową drogę życia.

na prezent ślubny?

Dobrym pomysłem jest obraz olejny – to nie tylko dekoracja domu, ale i inwestycja w sztukę. Niekiedy goście decydują się na osobny prezent dla panny młodej, jak i dla niego. Czy to dobry pomysł? Niekoniecznie, ponieważ ślub łączy dwoje ludzi i jednoczą ich rodziny, które czasem nie znały się nawet wcześniej. Obraz olejny, na którym widnieje wspólny portret państwa młodych to okazja do podkreślenia miłości. Wystarczy poprosić młodych o pozowanie. Gdy jednak chcemy by była to niespodzianka – podarujmy artyście zdjęcie, na którym widnieją oboje. To będzie wspaniała pamiątka dla niej i równocześnie .

ślub

Od serca

Prezent ślubny nie musi być bowiem drogi. Chociaż presja jest silna, to jednak przecież nie wszystkich stać na kupno sprzętu czy wręczenie koperty z pokaźną sumką. Wówczas można podarować coś ręcznie robionego lub coś, co po prostu jest od nas. Nie wszyscy goście na weselu są naprawdę bliską rodziną lub znajomymi, dlatego też warto otoczyć się tymi, którym naprawdę zależy na naszym szczęściu. od nich nie muszą być drogie, ale szczere. Wspólne zdjęcie, coś do nowego domu czy pamiątka. A może niespodziana? Trzeba być kreatywnym, kto bowiem powiedział, że prezent ślubny musi być przewidywalny?

Kobiety w sklepie z męskimi prezentami szukają podarunków zwykle w czasie rocznicy. Nie jest to łatwe zadanie. Tym bardziej jeśli mężczyzna posiada już wiele rzeczy.

Czy prezent ślubny musi być kosztowny? Nie! Liczy się pamięć oraz kreatywność, Taki podarunek może być wspaniałą pamiatka dla mlodej pary, która zaczyna nowe życie.

Piekny obraz olejny może być dobrym pomysłem na prezent ślubny, który pozostanie z dwojgiem na zawsze. Warto kupić taki, który będzie się podobał lub sportretować parę młodych, aby mieli pierwszy naprawdę wspólny prezent.

Powiązane artykuły
Szaleństwo świątecznych zakupów
Szaleństwo świątecznych zakupów
Gdy zbliżają się święta, większość gorączkowo zaczyna szukać prezentów.... (dalej...)
Na dzień dziadka, na dzień kobiet, na walentynki – wszystkie prezenty w jednym miejscu
Na dzień dziadka, na dzień kobiet, na walentynki – wszystkie prezenty w jednym miejscu
Dopasowanie prezentu do święta i danej osoby nie jest łatwe, czy dziadkowi kupić... (dalej...)
Warto poczytać