Zielony System
ZielonySystem.plUroda & Zdrowie › Drugiej szansy może nie być

Drugiej szansy może nie być

Tak niewiele trzeba, aby doprowadzić swój organizm do słabej formy. Żyjemy natomiast w przekonaniu, że jesteśmy niezniszczalni. Patrząc i analizując tryb życia, co niektórych osób można wyjść z założenia, iż im kompletnie nie zależy na tym, by czuć się dobrze oraz atrakcyjnie wyglądać. Kwestie wyglądu jeszcze jesteśmy w stanie zaakceptować. Natomiast niszczenia swojego zdrowia milionem kalorii, które wpływają destrukcyjnie na nasz układ krążenia, wydolność, odporność oraz samopoczucie-już nie. Ludzie budzą się za późno. Dopiero wtedy, gdy wylądują na sali operacyjnej zastanawiają się-gdzie popełniłem błąd, co jest przyczyną tak słabego stanu zdrowia-ostrzega trener osobisty. W swojej pracy spotykam się z osobami po zawale. Na niektórych wpływa to na tej zasadzie, że chcą coś zmienić, poprawić. Traktują to jak drugą szansę od losu, który tym razem okazał się dla nich łaskawy.

Szansa od losu

trener

Wiedzą, że następnym razem może się to skończyć o wiele bardziej tragicznie-wyjaśnia trener osobisty. Prowadzę indywidualny tak, by pobudzić ich na nowo do życia. Wsparcie psychiczne też jest niesamowicie ważne. Trzeba się wykazywać umiejętnością słuchania i zarazem motywowania do dalszej pracy, by efekty były zadowalające. Nie jesteśmy niezniszczalni. Możemy jednak zachowując pewne reguły stać się mocniejsi. Natomiast zazwyczaj robimy na złość swojemu organizmowi i go notorycznie osłabiamy, poprzez swoje zaniedbania zdrowotne. Wtedy nie ma się co dziwić, że skutki są takie, a nie inne. Lepiej w porę się opamiętać niż liczyć ewentualnie na kolejną szansę od losu, która jak wiadomo-może nam już nie być dana. 

Oferta na treningi jest dostępna na stronie - http://twoj-trener.com/oferta/sylwetka.html, którą łatwo znaleźć. Jeśli masz czas to skorzystaj z treningów.

Powiązane artykuły
Jak jeść, by schudnąć?
Jak jeść, by schudnąć?
Jest to pytanie, które zadaje sobie chyba większość kobiet, ale nie tylko kobiet.... (dalej...)
Orzechy – dlaczego warto jeść?
Orzechy – dlaczego warto jeść?
Orzechy są produktem o niezwykłych właściwościach. Z tego powodu powinny być... (dalej...)
Trener personalny i jego zalety
Trener personalny i jego zalety
Zdrowy i aktywny styl życia w ostatnim czasie stały się niezwykle popularne... (dalej...)
Irracjonalne plany treningowe
Irracjonalne plany treningowe
Mnogość metod treningowych może być niekiedy przytłaczająca. Tym bardziej... (dalej...)
Trener personalny dla każdego
Trener personalny dla każdego
Idzie jesień, zima.. nikomu nie chce się uprawiać sportu. Za oknem śnieg i... (dalej...)
Dieta dla cukrzyka - to nic trudnego!
Dieta dla cukrzyka – to nic trudnego!
Diet jest coraz więcej. Różnią się one od siebie znacznie. Podstawową... (dalej...)
Warto poczytać