Zielony System
ZielonySystem.plCiekawostki › Dobra restauracja – jak ją rozpoznać?

Dobra restauracja – jak ją rozpoznać?

Mało kogo stać na codzienne jedzenie posiłków w restauracjach, zwykle odwiedzamy je sporadycznie, z powodu jakiejś ważnej okazji lub po prostu nie ma czasu na zrobienie obiadu. Nie każda i jej posiłki są warte swej ceny. Niestety restauratorzy stosują metody obniżania kosztów, w zamian za gorszą jakość dań. Jak się wystrzegać lokali, które mogą doprowadzić nawet do problemów żołądkowych?


Restauracja w naszej okolicy


Jeśli często przebywamy w okolicy danej restauracji łatwo możemy dowiedzieć się skąd zaopatrują się w . Dobry zwykle oznacza dobre posiłki. Jeśli pojawia się przynajmniej raz na dwa dni, wiemy, że restauracja korzysta ze Świeżych produktów.


Pierwszy raz w restauracji


Jakość restauracji można także rozpoznać na pierwszy rzut oka. Po pierwsze warto w przypadku jedzenia podążać za tłumem, jeśli restauracja świeci pustkami, najprawdopodobniej oferuje jedzenie słabej jakości. Kolejnym wyznacznikiem jest czystość, tłuste plamy, wszechobecny kurz i błoto na podłodze na sali zapowiada znacznie gorsze warunki poza wzrokiem klientów, a więc w kuchni.
 

Powiązane artykuły
Warto poczytać