Zielony System
ZielonySystem.plRodzinaObyczaje › Czemu wesela są kiczowate?

Czemu wesela są kiczowate?

to wydarzenie, które posiada szczególna, z góry ustaloną estetykę – pan młody nosi garnitur, panna młoda bezowatę suknię w kolorach bieli. Wszędzie są balony, serduszka, gołąbki, róż, kapiące złoto…jednym słowem kicz.

Ma być ładnie i słodko

to impreza, która zdecydowanie ociera się o tandetę – zespół muzyczny zazwyczaj składa się z wąsatych prawie emerytów, którzy śpiewają polskie szlagiery, a angielskie piosenki mają zapisane na kartce fonetycznie, tak by brzmiało „zachodnio”. Wszystkie ciotki są wyfiokowane i tego samego oczekuje się od bohaterki imprezy. Apogeum kiczowatości są również zdjęcia, które do tej pory wykonuje się często w studio. nawet w tak dużych miastach jak wciąż bazuje na malowanym tle i równie sztucznych rekwizytach. Młodzi pozują zmuszeni do uśmiechania się.

fotografia ślubna warszawa

Wesele nie musi być koszmarem

Podobnie dzieje się w trakcie ślubu i wesela – wszyscy oczekują od bohaterów tego, że będą zabawiali, zachęcali do picia i nie dadzą po sobie poznać zmęczenia. Tymczasem ślub to stresujący moment w życiu – młodzi ludzie często przyznają, że wiele chwil z tego dnia nie pamiętają ze względu na silne emocje. Fotografia ślubna, która jest pozowana nie zdradza tego, a może powinna. To przecież dzień młodych, którzy sami powinni decydować o tym jak chcą wyglądać. Niektórzy wierzą, że można zorganizować przyjęcie, które nie jest tandetne i co najważniejsze – udaje im się to osiągnąć. Takie imprezy mogą być dobrze wspominane zarówno przez gości, jak i samych nowożeńców, którzy i tak maja wystarczająco dużo na głowie…

Pomysł do fotografii ślubnych jest bardzo ważny. Dlatego właśnie warto szukać inspiracji, jedną z nich można znaleźć na stronie http://fotoziemka.pl/fotografia-slubna i zobaczyć rozwiązania innych młodych par.

Powiązane artykuły
Weselne zapamiętywanie
Weselne zapamiętywanie
Młoda para musi wydać ogromne ilości pieniędzy na to, aby móc świętować... (dalej...)
Weselne koszty
Weselne koszty
W trakcie przygotowania wesela bardzo ważne jest, aby rozsądnie ułożyć budżet... (dalej...)
Stawki fotografa ślubnego
Stawki fotografa ślubnego
Jedną z kluczowych spraw, jakie interesują organizatorów wesela, są stawki... (dalej...)
Zombie na fotografii ślubnej
Zombie na fotografii ślubnej
Młode pary XXI wieku nie wyobrażają sobie ślubu bez odpowiednich pamiątek,... (dalej...)
Rodziny czekają na obiecane domy...
Rodziny czekają na obiecane domy…
Mieszkańcy Warszawy skarżą się na to, że budowa domów, które miały być gotowe... (dalej...)
Parapety na i po imprezie...
Parapety na i po imprezie…
Jaka jest dobra impreza? Taka, na której parapety nie są pełne siedzących... (dalej...)
Warto poczytać