Zielony System
ZielonySystem.plRodzinaDzieci › Chemia i matematyka problemowymi przedmiotami?

Chemia i matematyka problemowymi przedmiotami?

Rok szkolny zaraz się skończy. A jeszcze niektórzy uczniowie nie wiedzą czy zostaną przepuszczeniu do następnej klasy. takich uczniów starają się pomóc swoim dzieciom i zapisują je na lub matematyki, ponieważ przedmioty ścisłe sprawiają najwięcej trudności uczniom. Właśnie te przedmioty okazują się prawdziwą udręką dla młodych ludzi.

korepetycje chemia lubin

fot.http://inside-the-brain.com/tag/learning-and-the-brain/

Duża odpowiedzialność

Rodzice, którzy opłacają korepetycje z chemii czy fizyki oczekują oczywiście, że ich dziecko zaliczy dany przedmiot, tak aby mogło przejść do następnej klasy. Niestety nie wszystko przecież zależy od samego korepetytora. Liczy się również zaangażowanie dziecka. Jeśli jemu nie zależy to nikt nie zmusi go do nauki. Mimo to rodzice nie rozumieją tego i najczęściej obrywa za niezdanie egzaminu poprawkowego czy za zaliczenie przedmiotu sam korepetytor. Choć trzeba również powiedzieć, że okres przed zakończeniem roku to doskonałe żniwa dla korepetytorów. Głównie dlatego, że mogą podnieść swoje ceny.

Zawsze zaległości

Rodzice powinni wiedzieć, że nawet jeśli dzięki korepetycjom z chemii czy matematyki uda się dziecku zaliczyć przedmiot to bardzo często nadal posiada ono duże braki z tego przedmiotu. Warto w takim wypadku nadal kontynuować korepetycje, które dadzą dziecku większe szanse w nowym roku szkolnym. Wówczas można mieć pewność, że nie będzie miało tak dużych problemów z nauką jak do tej pory.

Dzieci, które mają problemy z zal;iczeniami przedmiotów liczą, że korepetycje chemia lubin pozwolą im przejść do następnej klasy. Pamietać jednak należy o tym, że nie wszystko jest w rękach korepetytora.

Powiązane artykuły
Malarstwo współczesne
Malarstwo współczesne
Malarstwo jak wszyscy wiemy jest zajęciem, którego nie każdy jest gotowy... (dalej...)
Warto poczytać