Zielony System
ZielonySystem.plCiekawostki › Bolące ramiona kobiet

Bolące ramiona kobiet

Nie jednokrotnie można spotkać się z sytuacją, kiedy to narzeka na to, iż boli ją ramię. Najczęściej nie wie ona jednak co jej tego powodem. Okazuje się jednak, że powód jest bardzo prosty. traktują swoje jak komórki, chomikując w nich praktycznie wszystko co popadnie. Nic więc dziwnego, że bardzo bolą ramiona, skorą same zmuszają się do noszenia takich ciężarów.

torebki damskie

Tajemnice damskiej torebki

Kobiety bardzo często same nie zdają sobie sprawy z tego co noszą w swoich torebkach. Często okazuje się, że są to przedmioty całkowicie im nie potrzebne albo zachomikowane na wszelki wypadek. Jednym z takich przedmiotów był 20 centymetrowy młotek, który kobieta schowała tak na wszelki wypadek. Całkowicie o nim zapomniała. Fakt faktem, przydał się w czasie wieszania obrazów w firmie. Kontrolerzy biletów często również dowiadują się co kobiety noszą w swoich torebkach damskich. Jednak pani w czasie kontroli biletów wyjęła również swoją bieliznę. Szybko pociągnęła ręką i pokazała ją nie tylko kontrolerowi biletów, ale również wszystkim podróżującym tramwajem.

Odstraszanie złodziei

Jak się okazuje torebki damskie mogą również odstraszać złodziei. Wystarczy tylko umiejętnie się nimi posłużyć i posiadać odpowiednią zawartość. Jedna z kobiet niosła w swojej torebce kamienie, które miała użyć do ozdoby domowego skalniaka. Pech sprawił, że torebkę chciał jej ukraść złodziej. Niestety przeliczył się co do zawartości, ponieważ szybko nią dostał po głowie.

Niewątpliwie torebki damskie są tajemnicami, których nie znają nawet ich właścicielki. Problem polega jednak na tym, że one same na tym cierpią. Dlatego czasem warto zrobić w nich porządek.

Powiązane artykuły
Dobre torebki w dobrych sklepach
Dobre torebki w dobrych sklepach
W każdym sezonie na rynku pojawiają się nowe modele torebek, które albo... (dalej...)
Jak zachować porządek w biżuterii?
Jak zachować porządek w biżuterii?
Chyba każda kobieta, która lubi świecidełka, ma problem, gdzie przechowywać... (dalej...)
Rachunkowość może zostać oblegana!
Rachunkowość może zostać oblegana!
Matura zbliża się wielkimi krokami. Od jej wyników zależy to czy młodzi... (dalej...)
Busy do Holandii i nieoczekiwany poród
Busy do Holandii i nieoczekiwany poród
Polacy decydują się na wyjazd za granicę, ponieważ w Polsce nie mogą otrzymać... (dalej...)
Fotograf robi zdjęcia kobietom z kompleksami
Fotograf robi zdjęcia kobietom z kompleksami
W dzisiejszym świecie kobiety posiadają znacznie więcej kompleksów niż... (dalej...)
Warto poczytać