Zielony System
ZielonySystem.plRozrywkaRozrywka w firmie › Aiptek PocketCinema T25 – projektor zawsze przy sobie

Aiptek PocketCinema T25 – projektor zawsze przy sobie

W erze przenośnych telefonów, komputerów i wielu innych urządzeń domowego użytku firma przedstawiła urządzenie PocketCinema T25 – przenośny . Nie może on zastąpić w pełni stacjonarnych urządzeń podwieszanych pod sufitem, jednak może być świetnym rozwiązaniem dla osób dużo podróżujących i przedstawiających multimedialne materiały wielu osobom.


PocketCinema w centymetrach


Rozmiary tego urządzenia w pełni pozwalają na stwierdzenie, że jest mobilny. Dzięki średnicy 10 cm, grubości 3 cm i wadze 170 g może być spakowany do torby od laptopa. Wyświetla obraz przy 73 calach w rozdzielczości 800×600 pikseli i kontraście 400:1, co w zupełności wystarczy przy wyświetlaniu zdjęć, prostych filmów, czy prezentacji multimedialnych.


Zasilanie


Urządzenie to można podłączyć do komputera, lub innego urządzenia za pomocą portu USB. Zasilanie portu wystarcza do wyświetlania obrazów, można jednak podłączyć projektor do sieci, co zwiększy jakość wyświetlanych obrazów. jest świetną propozycją dla wykładowców akademickich, przedstawicieli handlowych, a także specjalistów od szkoleń.
 

Powiązane artykuły
Warto poczytać